حضور گروه صنعتی اورانوس در نمایشگاه های بین المللی

گروه صنعتی اورانوس افتخار دارد از دیرباز تاکنون به منظور ارتباط هرچه بیشتر با مشتریان و ایجاد فرصتهای بیشتر در نمایشگاه های مختلف صنعتی حضور فعال دارد. در نمایشگاه بین المللی تاسیسات سال 1396 افتخار داشتیم از اولین فروشگاه اینترنتی تجهیزات انتقال و هدایت هوا بهره برداری نماییم.

فروشگاه مجازی اورانوس هدیه ای به مشتریان گرامی است تا به صورت آنلاین از محصولات و قیمت آنها مطلع باشند. ایجاد یک فرصت فوق العاده برای مشتریان تا از محصولات ما بدون واسطه و به صورت مستقیم برخوردار شوند، از اصلی ترین دلایل افتتاح فروشگاه اینترنتی اورانوس می باشد.

مدیریت گروه صنعتی اورانوس از حضور گرم شما عزیزان در غرفه این شرکت نهایت تقدیر و تشکر را دارد. امیدواریم بتوانیم با ایجاد ارتباط مستحکم با مشتریان و مصرف کنندگان محصولاتی درخور شان شما عزیزان تولید نماییم.

در ادامه توجه شما را به تصاویری از غرفه گروه صنعتی اورانوس در نمایشگاه بین المللی تاسیسات و تهویه مطبوع تهران جلب می نماییم.

محصولات مرتبط در اورانوس

مقالات مرتبط

تهویه اورانوس

دفتر مرکزی: تهران – بزرگراه یادگار امام – بعد از خیابان امام خمینی – پلاک 18

ادامه مطلب
طراحی کانال: راز جریان هوای مطلوب و موانع آن

تلفن: 66033088 – 66062204

ایمیل: INFO@URNS.IR

تلگرام و واتس‌اپ:989351001078+

درباره ما

وبسایت تهویه اورانوس نمایشگاه و فروشگاه اینترنتی گروه صنعتی اورانوس می باشد. گروه صنعتی اورانوس در زمینه تجهیزات انتقال و هدایت هوا فعالیت دارد و تولید کننده و واردکننده بیش از پانصد محصول در زمینه کانالهای هوا، دریچه های تنظیم هوا، عایق کانال و غیره است. هدف از راه اندازی سامانه اینترنتی تهویه اورانوس دسترسی آسان مشتریان و ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان است.

کلیه حقوق این وبسایت محفوظ می‌باشد   |  گروه صنعتی اورانوس  | © Copyright 2014

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!